پیش‌فروش اینترنتی بن‌کارت نمایشگاه کتاب کرمانشاه/ارائه۲۰درصدتخفیف

پریسا محمدی در گفتگو با خبرنگار مهر، با اشاره به پیش فروش اینترنتی بن‌کارت نمایشگاه بزرگ کتاب کرمانشاه گفت: پیش فروش اینترنتی از ۱۰ آبان آغاز شده و تا ۱۶ آبان ماه جاری ادامه دارد.

وی تصریح کرد: در راستای سیاست‌های ترویج کتاب و کتابخوانی و حمایت از نشر کشور، در ایام برپایی نمایشگاه های کتاب استانی، کارت ویژه خرید یارانه ای کتاب با ۲۰ درصد تخفیف در اختیار دانشجویان، طلاب، اساتید، اعضای هیات علمی، مدرسان حوزه و سایر اشخاص حقیقی قرار خواهد گرفت.

معاون  فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه خاطرنشان کرد: در راستای ارائه خدمات به علاقمندان به کتاب و کتابخوانی طرح پیش‌فروش بن کارت الکترونیکی خرید کتاب برای نمایشگاه‌ سراسری کتاب کرمانشاه از ۱۰ آبان آغاز شده و تا ۱۶ آبان آدامه خواهد داشت.

محمدی افزود: بازدیدکنندگان از نمایشگاه‌های کتاب استان کرمانشاه می‌توانند با مراجعه به سامانه www.icfi.ir برای دریافت بن کارت‌های الکترونیکی خرید کتاب ثبت نام کنند.

وی تصریح کرد : افرادی که دارای مدرک فوق دیپلم و پایین تر هستند مبلغ ۵۰ هزار تومان و برای لیسانس به بالاتر مبلغ ۱۰۰ هزار تومان  بن در نظر گرفته شده است.  

این مسئول گفت: اشخاصی که از این طریق ثبت نام می‌کنند می توانند در ایام برگزاری نمایشگاه کتاب با ارائه کد پیگیری که سامانه در اختیار آنها قرار می‌دهد، و نیز با کارت ملی به بانک شهر مستقر در نمایشگاه مراجعه و بن کارت الکترونیکی خریداری شده خود را دریافت کنند.

وی یادآور شد: سیزدهمین نمایشگاه کتاب کرمانشاه  از ۲۰ لغایت ۲۵ آبان در محل نمایشگاه بین المللی کرمانشاه واقع در پارک شاهد برگزار و طی روزهای برگزاریصبح ها از ساعت ۹ صبح  الی ۱۲ وعصرها از ساعت ۱۵الی ۲۰ پذیرای علاقه مندان به کتاب و کتابخوانی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اجرا شده توسط: همیار وردپرس