پول نداریم پدیده را بخریم/ متاسفانه به باختن عادت کرده‌ایم

محمدرضا عباسی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، در خصوص وضعیت تیمش پیش از پایان لیگ برتر اظهار داشت: متأسفانه تیم ما به باختن عادت کرده و این شرایط بدی است، اما ما به احترام لیگ برتر در دو بازی آینده با تمام قوا به زمین می‌رویم.
وی ادامه داد: ما از الان به فکر برنامه‌ریزی برای حضور قدرتمند در لیگ یک هستیم.
مالک باشگاه سیاه‌‌جامگان در پاسخ به این سوال که آیا امکان دارد برای حضور در لیگ برتر امتیاز باشگاه پدیده را بخرد گفت: به این مسئله اعتقادی نداریم. ما معتقدیم که باید فوتبالی پیش برویم و روی پای خودمان باشیم. ضمن اینکه توان اقتصادی این را نداریم که بخواهیم باشگاه پدیده را بخریم ما همینکه باشگاه خودمان را اداره کنیم کار بزرگی کرده‌ایم.
عباسی درباره اینکه آیا برای فصل آینده می‌خواهد تیمش را با بازیکنان لیگ یکی ببندد یا لیگ برتری خاطرنشان کرد: این موضوع به نظر کادر فنی بستگی دارد. باید این دو هفته تمام شود تا ببینیم شرایطمان چطور است.
وی در پایان در پاسخ به این سوال که آیا برای حضور در لیگ یک مهابادی سرمربی تیمش خواهد بود تأکید کرد: مهابادی یکی از گزینه‌های ماست که خودمان روی آن نظر مساعد داریم. باورکنید اگر در طول همین لیگ برتر مجبور نبودیم این همه سرمربی تغییر نمی‌دادیم. ما غیر از میثاقیان که خودمان عذرش را خواستیم در بقیه موارد تقصیری نداشتیم و خود مربیان از تیم رفتند به نوعی مجبور بودیم که این همه تغییر ایجاد کنیم.  

منتشر شده در پول

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اجرا شده توسط: همیار وردپرس