پروژه Windows Phone شرکت مایکروسافت به پایان کار خود رسید!

پروژه Windows Phone شرکت مایکروسافت به پایان کار خود رسید!به گزارش راههای قانونی کسب درآمد از اینترنت به نقل از خبرنگار حوزه دریچه فناوری گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ زمانی که پروژه عرضه سیستم عامل ویندوز برای گوشی‌های هوشمند در 21 اکتبر سال 2010 آغاز شد، بسیاری بر این گمان بودند که شرکت مایکروسافت راه خود را به گوشی‌های هوشمند نیز باز کرده است و تحولی بزرگ در این زمینه ایجاد خواهد کرد.

اما پس از گذشت 7 سال از آغاز این پروژه، سال گذشته شرکت مایکروسافت به صورت رسمی اعلام کرد که به دلیل عدم استقبال کافی کاربران گوشی‌های هوشمند از سیستم عامل ویندوز، ایده Windows Phone با شکست مواجه شده است.

بعد از انتشار اعلامیه رسمی مایکروسافت، فروش گوشی‌های مجهز به سیستم عامل ویندوز متوقف نشد و فروشگاه اینترنتی این شرکت محصولات Windows Phone را هر از چندگاهی به فروش می‌رساند.

این موضوع ادامه داشت تا اینکه روز گذشته تمامی گوشی‌های مجهز به سیستم عامل ویندوز 10 شرکت مایکروسافت به فروش رفت و در حال حاضر می‌توان طرح Windows Phone مایکروسافت را پایان یافته خواند.

همچنین گفتنی است؛ شرکت مایکروسافت اعلام کرد که دیگر قصد عرضه گوشی‌های هوشمند مجهز به سیستم عامل ویندوز 10 را در آینده نخواهد داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اجرا شده توسط: همیار وردپرس