وقتی برق آذرخش زیبایی، دل پزشکان پوست را هم ربود

گروه سلامت: همانطور که در گزارش تصویری « نمایش قابلیتهای یک فناوری در جراحی نرم و زیبایی صورت +تصاویر» به اطلاع رسید، سومین کارگاه آشنایی با کارکرد پلاسما در زیبایی، با حضور خانم دکتر النا روسی از ایتالیا برگزار شد. وقتی برای حضور در این جلسه به سالن همایش بیمارستان بهمن رسیدم که خانم دکتر درباره روش های درمان و موارد استفاده از دستگاه پلکسر از روی نمایشگر حاضر در سالن نکاتی را به انگلیسی توضیح می داد؛ البته با لهجه غلیظ ایتالیایی.

 

https://bultannews.com/files/fa/news/1396/8/6/903167_894.jpg

 

به گزارش راههای قانونی کسب درآمد از اینترنت به نقل از خبرنگار بولتن نیوز، سالن مملو بود از پزشکان و متخصصین که با کمال دقت و توجه به صحبت های خانم روسی گوش می دادند. حتماً می خواستند از تکنیک هایی که در استفاده از پلکسر برای آنها مفید فایده خواهده بود در آینده کاری خود کمال استفاده را ببرند.

شرکت GMV دستگاه پلکسر را در سال 2010 به عنوان یک مولد میکروپلاسما ثبت اختراع جهانی کرده است و در سال 2016 نمونه پیشرفته ی آن یعنی پلکسر پلاس را به دنیا عرضه کرد.

http://cdn.hodhodnews.ir/images/20171029/29375547962.jpg

تا جایی که من از صحبتهای خانم روسی متوجه شدم، پلکسر تنها سیستمی است که می تواند پلاسمای خالص تولید کند. شاید بپرسید پلاسما چیست؟ پلاسما حالت چهارم ماده است که 99% از جهان را تشکیل می دهد، به بیان ساده تر آن می توان گفت: در سال 2010 یک پروفسور ایتالیایی از دانشگاه پزشکی رم با همکاری شرکت GMV توانستند انرژی آذرخش را برای درمان پیری و جوان سازی پوست تحت کنترل درآورد. آذرخش هنگام تخلیه الکتریسته‌ی ابرها بر روی زمین به صورت یک قوص الکتریسته پر انرژی پدید می آید که می تواند هوا را یونیزه و تولید پلاسما نماید.

با پیدایش پلکسر، گرایش نوینی در پزشکی پدیدار شد که به جراحی نرم مشهور است. جراحی نرم بدون بیهوشی، برش و یا خون ریزی انجام می شود و نتایج بالینی ماندگار و چشم گیری با کمترین ریسک و هزینه و درد به ارمغان آورده است.

نمونه های درمانی که خانم‌دکتر روسی تصاویر آنها را نشان می داد از درمان افتادگی پلک ها، درمان عدم تقارن چشم ها، درمان چین و چروک اطراف چشم، درمان آکنه و اسکارهای آکنه، درمان جای تیغ جراحی (اسکار) و همچنین برداشتن زگیل و برآمدگی های پوستی و چند مورد دیگر بود.

بعد از این بحث های کاملاً تخصصی و خسته کننده برای من، النا روسی یک وقت استراحت داد و همه برای صرف میان وعده سالن را ترک کردند.

وقتی برق آذرخش زیبایی، دل پزشکان پوست را هم ربود

در زمان استراحت، پزشکان و مهمانان مراسم علاوه بر اینکه با کیک، شیرینی، میوه و نوشیدنی پذیرایی می شدند با هم در خصوص دستگاه پلکسر و روشهای درمانی که با آن میسر شده و همچنین انقلابی که می تواند در حوزه جراحی و زیبایی به وجود بیاورد، صحبت می کردند. کاملاً معلوم بود که برق آذرخش زیبایی دل همین پزشکان و متخصصان زیبایی را هم برده است.

در این بین، گروهی از پزشکان که صمیمیت بیشتری بین آنها موج می زد درباره درمان اسکارهای صورت دکتر ادهم که در آن جمع از قد بلندتری برخودار بود، سخن می گفتند.

خودش را دکتر بهمن ادهم معرفی کرد و گفت سال‌ها با مشکل اسکار و جای جوش و آکنه ای که در صورتش بوده مبارزه کرده و از روش های متعددی استفاده کرده است، اما به گفته خودش آن روش ها هیچ کدام به نتیجه مطلوب منجر نشده بودند

جلو رفتم و با او صحبت کردم. خودش را دکتر بهمن ادهم معرفی کرد و گفت سال‌ها با مشکل اسکار و جای جوش و آکنه ای که در صورتش بوده مبارزه کرده و از روش های متعددی استفاده کرده است، اما به گفته خودش آن روش ها هیچ کدام به نتیجه مطلوب منجر نشده بودند. گفت که دیگر از درمان اسکارهای صورتش ناامید شده بود تا اینکه از یک روش درمانی که خود آرش رضایی کلانتری (رئیس شرکت مداریا) برای او استفاده کرده توانسته حدود 80 درصد جواب بگیرد. با او به مصاحبه نشستم. متن این گفتگوی صمیمانه و بسیار ارزشمند را در روزهای آینده منتشر خواهم کرد.

وقتی برق آذرخش زیبایی، دل پزشکان پوست را هم ربود

شروع دوباره جلسه با صحبت های آرش رضایی کلانتری رئیس شرکت مداریا اتفاق افتاد. او به صورت ویدئو کنفرانس از خارج از کشور ضمن خوش آمد گویی به میهمانان دو خبر از پلکسر و شرکت تولید کننده آن داد. خبر اول این بود که دستگاه پلکسر به زودی در جهت رفع ضایعات داخل چشم؛ البته با نهایت امنیت مورد استفاده قرار خواهد گرفت. در ادامه ویدئوی صحبت‌های او را مشاهده می کنید.

 

ویدئوی سخنان آرش رضایی کلانتری

 

سپس دکتر فرهی در جایگاه قرار گرفت و ضمن خوش آمدگویی به میهمانان حاضر در جلسه از سیاست ها و موفقیت‌های شرکت دانش بنیان مایا اسلیم آریا (مداریا) گفت. مشروح گفته های او به شرح زیر است:

 

وقتی برق آذرخش زیبایی، دل پزشکان پوست را هم ربود

 

« شعار تا شادی با فناوری برای ما از شعار در آمده و تعمیم پیدا کرده است به تمام بخش هایی که ما با آن‌ها در ارتباط هستیم. از نظر ما یک بیمار، یک مراجعه کننده بعد از مراجعه کردن به یک کلینیک و یک مرکز درمانی باید شاد از آنجا بیرون برود، به همین دلیل ما باید روشهای درمانی مناسبی در اختیار پزشکان قرار دهیم تا بتوانند مراجعان خودشان را شاد از مجموعه شان بدرقه کنند و به اصطلاح نتایج بالینی عالی را در اختیار آنها قرار بدهند. حتی اگر ما به کلینیک ها به عنوان یک بنگاه اقتصادی نگاه کنیم باید به شادی برسد، همین طور خود مجموعه و شرکت مداریا نیز با فروش دستگاه و خدماتی که ارائه می دهد و رضایتی که در سطح جامعه مشاهده می‌کند و پشتیبانی که از مراکز درمانی و کلینیک ها خواهد داشت به شادی که مد نظرش هست در خود شرکت شرکت و اطراف شرکت دست پیدا خواهد کرد.

حدود ۱۸ سال هست که مجموعه مداریا در حوزه تجهیزات پزشکی فعالیت می کند؛ البته از تولید شروع کردیم از تولیدات بسیار کوچک. در حوزه واردات نیز، اولین وارد کننده لیزر بودیم. پزشکان و کلینیک های بسیاری طرف قرارداد با ما هستند.

اختراع های متعددی از دستگاه های پزشکی ثبت کرده ایم. در سطح بین المللی در بازارهای جهانی حضور داریم. امسال هم همچون سال گذشته در نمایشگاه مدیکا* حضور داریم و اگر شما امسال در این نمایشگاه حضور داشتید حتماً به غرفه مداریا بیاید، ما میزبان و خدمتگذار شما خواهیم بود. دستاورد بزرگی است که ما به عنوان یک شرکت تولید کننده و برای دو سال متوالی در مدیکا هستیم، حتی و به عنوان شریک تجاری بزرگترین شرکت های دنیا حضور داریم.

http://cdn.hodhodnews.ir/images/20171029/63287733442.jpg

اما چرا شرکت های مهم دنیا مانند LPG، GMV،  VIVEVE، BRERA و … تمایل دارند با شرکتی مانند مداریا همکاری داشته باشند؟ مداریا مجموعه‌ای از فعالیت‌ها را برای خودش در نظر گرفته است که شامل خدمات قبل از فروش و بعد از فروش است. خدمات قبل از فروش مانند مشاوره و ارائه طرح کارشناس، مشاوره کارشناسی درآمدزایی، مشاوره کارشناسی تجهیزات و خدمات پس از فروشی چون گارانتی 12 ماهه، خدمات 12 ساله، آموزش، نصب و راه اندازی و سرویس دوره ای.

خوشحالم اعلام کنم که مداریا یک شرکت خوشنام در حوزه خدمات پس از فروش است؛ نه اینکه شکایت مشتری در این مدت نداشته‌ایم اما همواره در حال رشد بودیم و با تلاش و کوشش توانستیم یکی از شرکت های برتر در حوزه خدمات پس از فروش باشیم.

آکادمی مدار یا یکی از نقاط قوت شرکت است. ما برای هر کدام از دستگاه ها دوره های آموزشی برگزار می کنیم، سی دی های آموزشی تهیه و منتشر می‌کنیم.

و واقعاً آسان نیست که شرکتهای به نام دنیا نمایندگی خود را به شرکتی در ایران بدهند و مداریا مشقت های فراوانی را در این راه متحمل شده است.

با افتخار اعلام می کنم که مداریا هیچ دستگاه چینی وارد بازار نمی کند و حتی محصولات آسیایی هم

امروز من با افتخار اعلام می کنم که مداریا هیچ دستگاه چینی وارد بازار نمی کند و حتی محصولات آسیایی هم. اگر قرار است تولید کنیم در بالاترین کیفیت تولید می‌کنیم که در مدیکا و در مراکز عالی رتبه اروپایی و آمریکایی محصولاتمان را بفروشیم. اگر هم وارد می‌کنیم محصولات با درجه کیفی فوق العاده بالای اروپایی و آمریکایی وارد می‌کنیم که در شأن پزشک ایرانی باشد.

 

http://cdn.hodhodnews.ir/images/20171029/74866687821.jpg

 

مداریا توانسته است استاندارد های مطرح بین المللی را به دست بیاورد از جمله استاندارد ایزو، استانداردهای مربوط به تست های ایمنی و الکتریکی. و با مراکز علمی و دانشگاهی فراوانی از جمله مرکز آموزش و پژوهش بیماری های پوست و جذام، دانشگاه تهران، دانشگاه شهید بهشتی، مرکز تحقیقات لیزر دانشگاه شهید بهشتی، ستاد توسعه علوم و فناوری های سلولهای بنیادی، آزمایشگاه پاستور، انجمن تغذیه، انجمن متخصصین پوست و مرکز استاندارد ایران ارتباط نزدیکی برقرار کنیم.

همانطور که آقای رضایی در ویدئو فرمودند راجع به محصولات خارجی نیز درحال انجام فعالیت علمی هستیم، مثلاً با همین دستگاه پلکسر در حال مطالعه بالینی در حوزه چشم پزشکی هستیم و امیدوارم مقالاتی در حوزه چشم پزشکی از طریق مداریا تقدیم به جامعه علمی کشور و جهان شود.»

* مدیکا، نمایشگاه تجهیزات پزشکی دوسلدورف و بزرگترین رویداد جهان برای بخش پزشکی به شمار می آید.

 http://cdn.hodhodnews.ir/images/20171029/70707694349.jpg

سرانجام نوبت به دکتر جلیل زاده رسید تا به صورت تخصصی از نمونه کارهایی که با دستگاه پلکسر پلاس انجام داده است برای پزشکان حاضر توضیحاتی را ارائه دهد.

او به استفاده کننده گان از این دستگاه توصیه کرد حتماً ویدئوی آموزشی که با دستگاه ارائه می شود را با دقت مشاهده کنند.

جلیل زاده که بیماران بسیاری را از طریق این روش درمانی، معالجه کرده بود توصیه کرد در جلسه اول از هندپیس سفید استفاده کنند. (دستگاه دارای سه هندپیس سفید، سبز و قرمز است که به همین ترتیب قدرت اثر گذاری آنها افزایش می یابد. ) و در جلسه دوم از هندپیش سبز استفاده کنند.

او با تاکید بر اینکه بیش از دو جلسه درمان برای صورت استفاده نکرده است گفت: در درمان های افتادگی پلک و همچنین استفاده برای رفع عدم قرینگی دو چشم بیش از دو باره از این دستگاه برای هر بیمار استفاده کرده است.

او در پایان ابراز خوشحالی کرد که شادی خود در استفاده از یک دستگاه با فناوری فوق پیش رفته که کاربردی مثال زدنی در درمانهای او داشته است، با حضار تقسیم می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اجرا شده توسط: همیار وردپرس