تیم ما صاحب ندارد تا برایمان بلیت تهیه کند/ پول هتل نداشتیم و مجبور شدیم در فرودگاه استراحت کنیم

عباس روزپیکر در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، در رابطه با شکست تیمش مقابل تیم فوتسال مس سونگون از هفته پانزدهم لیگ برتر اظهار داشت: ما برای دیدار با مس سونگون به خوبی تمرین کرده بودیم اما باشگاه ما صاحب ندارد تا حتی برای ما بلیت تهیه کند. ما حتی با تاخیر خودمان را به سالن رساندیم.

وی ادامه داد: ما با ۷ بازیکن به تبریز آمده بودیم و با این بضاعت، فقط توانستیم در نیمه نخست دوام بیاوریم. قبول دارم که تاخیر ما تاثیر منفی بر روی تیم حریف گذاشت، خدا شاهد است مشکل از مربی و بازیکنان تیم نیست، آبروی استان من رفته است.

مربی تیم فوتسال آذرخش بندرعباس تصریح کرد: تیم در ابتدای لیگ شروع چندان خوبی نداشتی اما رفته رفته شرایط بهتر شد. حتی قبل از بازی با تیم مس سونگون ۵ دیدار بدون باخت بودیم. کیفیت آذرخش خیلی بالا است اما گفتم که مشکل از جای دیگری است.

روزپیکر افزود: ما با احتساب بازی با تیم مس سونگون، در ۸ بازی خارج از خانه، روز بازی به شهر محل برگزاری مسابقه رسیدیم. همه تیم‌ها یک روز قبل از بازی در شهر محل برگزاری حضور پیدا می‌کنند. به خوبی استراحت می‌کنند و با عرق‌گیری آماده بازی می‌شوند.

وی در پایان صحبت‌های خاطرنشان کرد: ما خیلی پوست‌کلفت هستیم که تا به حال دوام آوردیم، خدا شاهد است ما حتی پول نداریم که یک شب در یک مسافرخانه استراحت کنیم و مجبور شدیم یک شب را در فرودگاه سر کنیم تا به بندرعباس برسیم.

منتشر شده در پول

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اجرا شده توسط: همیار وردپرس