بازی نفت و استقلال در هاله‌ای از ابهام

به گزارش راههای قانونی کسب درآمد از اینترنت به نقل از  بولتن نیوز، در چارچوب رقابت های هفته یازدهم لیگ برتر فردا استقلال قرار است به مصاف نفت برود. طبق برنامه اعلام شده از سوی سازمان لیگ استقلال میزبان این بازی است و از همین رو این بازی به میزبانی ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد. با این وجود یک مشکل عجیب برگزاری این بازی را فعلا در پرده ای از ابهام قرار داده است.

یگان ویژه نیرومی انتظامی که وظیفه امنیت استادیوم آزادی را بر عهده دارد، در نامه ای از فدراسیون فوتبال درخواست کرده تا کیوسک های بلیت فروشی شرکت برهان مبین پیمانکار سابق بلیت فروشی رقابت های لیگ برتر از مبادی ورودی ورزشگاه برچیده شود. ظاهرا بعد از اختلافات بوجود آمده میان این شرکت و فدراسیون فوتبال که منجر به سلب بلیت فروشی از این شرکت و واگذاری آن به باشگاه ها شده، یگان ویژه درزخواست کرده تا هر چه سریعتر کیوسکهای این شرکت از مبادی رودی جمع آوری شود. به ویژه اینکه در روز برگزاری بازی دربی در هفته پیش این کیوسک ها سبب ازدحام و اختلال در رفت و آمد هواداران شده بود.

با این وجود این کیوسک ها تا امروز هنوز جمع آوری نشده و سر جای خود باقیست و از همین رو یگان ویژه نیروی انتظامی تاکید کرده با این شرایط اجازه برگزاری بازی استقلال و نفت در ورزشگاه آزادی نخواهد داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اجرا شده توسط: همیار وردپرس