احتمال معرفی آیفون 10 به عنوان یکی از مدل‌های طرح رجیستری/ پیش فروش آیفونx تا 23 میلیون تومان!

ابراهیم درستی در گفت‌و‌گو با خبرنگار جام‌جم آنلاین، درباره حضور واقعی گوشی آیفون X در بازار اظهار داشت: در حال حاضر صحبت از حضور آیفون‌X است و با توجه به شرایط موجود، وضعیت دسترسی برای گوشی‌هایی که از مبادی غیر رسمی وارد می‌شوند هنوز مشخص نیست و سرویس دسترسی از سوی مخابرات برای گوشی‌هایی فعال خواهد شد که از مبادی قانونی وارد کشور شده باشند.

وی با اشاره به قیمت کاذب آیفون‌X ادامه داد: قیمت‌ها در بازار از 10 تا 23 میلیون تومان می باشد و اگر این گوشی ها از مبادی رسمی وارد نشوند فعال نیز نخواهند شد؛ این مدل هنوز در بازار دیده نشده است و تنها پیش فروش آن مطرح بوده است، در صورت حضور نیز از مبادی غیر رسمی بوده است؛ توصیه می‌کنیم تا پیش از مشخص شدن وضعیت فعال‌سازی ، شهروندان از خرید آیفون‌X خودداری کنند.

درستی بیان کرد: امکان معرفی آیفونX به عنوان یکی از مدل‌ها در طرح رجیستری وجود دارد.

رئیس اتحادیه فروشندگان گوشی تلفن همراه اجرای طرح رجیستری تا به امروز را این‌طور تشریح کرد: به هر صورت این طرح باید اجرا شود و اگر زیرساخت‌ها از طرف سازمان تنظیم مقررات، گمرک و وزارت صنعت،معدن،تجارت آماده باشد مشکلی نخواهد بود و فروشندگان در واحدهای صنفی نیز می توانند کالاهایی را بفروش برسانند که وضعیت مشخصی داشته باشد. فروشندگان از اجرای طرح رجیستری استقبال می‌کنند زیراکه سود عمده را قاچاقچیان داشتند و برای فروشندگان سودی نداشت، به شرط آنکه نیاز بازار تامین شود.

وی با بیان اینکه در حال حاضر با اجرای فاز اول رجیستری، تنها گوشی‌ها پایش می‌شوند گفت: خدمات هیچ‌کدام از گوشی‌ها تا امروز قطع نشده و قرار است تا روز یکشنبه وضعیت گوشی‌های انتخابی در طرح رجیستری اعلام شود تا با شیبی ملایم تمام گوشی‌ها را در بر بگیرد.

نسترن نعمتی/ جام‌جم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اجرا شده توسط: همیار وردپرس